Gabinet stomatologiczny Poznań

DuoDenti – dwustanowiskowy gabinet zapewniający stomatologię estetyczną, poprzez połączenie wysokiej estetyki z funkcjonalnością wykonywanych usług. DuoDenti daje swoim pacjentom znakomite materiały i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służy rzetelną wiedzą. Dzięki ciągłemu zaangażowaniu w podnoszenie kwalifikacji na kursach w kraju i za granicą może zaoferować najnowsze możliwe sposoby leczenia oraz dobrać najlepszy rodzaj terapii dla każdego pacjenta.

lek. dent. Anna Kaczmarek-Hampel

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, której zawodową pasją jest stomatologia estetyczna i protetyka , w tym protetyka na implantach. To osoba odpowiedzialna i kreatywna. Jej największym atutem jest dokładność, rzetelność, cierpliwość i sumienność, a zadowolenie i uśmiech każdego pacjenta jest tego najlepszym dowodem.
Stale pogłębia swą wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu kompleksowego leczenia stomatologicznego, prowadzonych przez światowej sławy specjalistów.

To lekarz praktyk, który swoje bogate doświadczenie zawodowe w połączeniu z artystycznymi zdolnościami manualnymi wykorzystuje do projektowania i wykreowania idealnego uśmiechu.