Wybielanie zębów Poznań

Picie kawy, herbaty, palenie papierów, jak i wiele innych czynników powoduje nieestetyczne przebarwienia oraz powstawanie osadów na zębach. Ich żółknięcie oraz pojawiające się plamy sprawiają, że uzębienie staję nieatrakcyjne i wiele kobiet oraz mężczyzn wprawia to w kompleksy. Jednak jest to problem, z którym stomatologia estetyczna może sobie poradzić. W naszym gabinecie w Poznaniu wykonujemy profesjonalne wybielanie zębów. Wykorzystujemy do tego różne metody, które zawsze dostosowujemy do Pacjenta. Zanim więc zostaniesz zakwalifikowany do zabiegu, lekarz zbada stan Twojego uzębienia. Aby kuracja mogła zostać przeprowadzona, musi on wykluczyć przeciwwskazania takie jak np. próchnica, paradontoza, stan zapalny dziąseł, nadwrażliwość zębów, odsłonięte korzenie zębowe. Może też zalecić higienizację, czyli skaling i piaskowanie, a więc zabiegi usuwające osad nazębny i kamień.

Ponadto dentysta zaproponuje Ci indywidualnie dopasowane rozwiązania, aby nie doszło do rozwoju próchnicy czy naruszenia struktury korony bądź korzenia. Wybielanie w naszym gabinecie stomatologii estetycznej poprzedza również konsultacja co do efektu, jaki chcesz osiągnąć. Nie zawsze zalecany jest bowiem śnieżnobiały odcień. Powinien on być bielszy niż dotychczasowy i o wyrównanym kolorycie oraz dobrany m.in. do karnacji. Wtedy unikniesz nienaturalnego kontrastu.

Efekt wybielania zębów

Najlepsza stomatologia estetyczna w Poznaniu

Jeśli jesteś zdecydowany na to, aby wybielić zęby w naszym gabinecie oferującym m.in. stomatologię estetyczną, zapoznaj się z naszym cennikiem oraz metodami, jakie możemy Ci zaproponować, abyś osiągnął swój cel.

Wśród nich jest m.in. zabieg nakładkowy (domowy), który wiąże się z niewielkimi przeciwwskazaniami. Przygotowujemy dla Ciebie specjalne szyny, zaprojektowane na podstawie odcisku szczęki. Twoim zadaniem będzie aplikowanie na ich wewnętrzną stronę specjalnego żelu ściśle według wskazówek lekarza np. przez 2 do 4 tygodni na całą noc. Metoda nakładkowego wybielania zębów wymagać będzie od Ciebie samodyscypliny, abyś uzyskał wymarzony efekt. Masz jednak szansę rozjaśnić uśmiech nawet o 6 odcieni, a rezultaty utrzymają się 2-3 lata.

Stomatologia estetyczna jest dziedziną medyczną, która daje każdemu Pacjentowi wielkie możliwości w zakresie uzyskania zdrowego i atrakcyjnego wyglądu uzębienia. Dlatego w naszym gabinecie w Poznaniu możesz umówić się także na wybielenie pojedynczego, martwego zęba, jak również wyrównanie jego kształtu albo uzupełnienie ubytków.

Przekonaj się, że możesz mieć estetyczny uśmiech, dzięki profesjonalnej pomocy specjalistów takich jak my! Ustal już dziś termin wizyty – telefonicznie, mailowo lub osobiście!