Wybielanie zębów Poznań

Żółknięcie oraz pojawiające się plamy sprawiają, że uzębienie staje się nieatrakcyjne i wiele kobiet oraz mężczyzn wprawia to w kompleksy. Jednak jest to problem, z którym stomatologia estetyczna może sobie poradzić. W naszym gabinecie w Poznaniu wykonujemy profesjonalne wybielanie zębów m.in. metodą nakładkową (zwaną inaczej domową). Wykorzystujemy do tego różne metody, które zawsze dostosowujemy do Pacjenta. Zanim więc zostaniesz zakwalifikowany do zabiegu, lekarz zbada stan Twojego uzębienia. Aby kuracja mogła zostać przeprowadzona, musi on wykluczyć przeciwwskazania takie jak np. próchnica, paradontoza, stan zapalny dziąseł, nadwrażliwość zębów, odsłonięte korzenie zębowe. Może też zalecić higienizację, czyli skaling i piaskowanie zębów, a więc zabiegi usuwające osad nazębny i kamień. Warto również wyzbyć się nawyku palenia papierosów, który może skrócić efekt wybielania zębów.

Ponadto dentysta zaproponuje Ci indywidualnie dopasowane rozwiązania, aby nie doszło do rozwoju próchnicy czy naruszenia struktury korony bądź korzenia. Wybielanie zębów w naszym gabinecie stomatologii estetycznej poprzedza również konsultacja co do efektu, jaki chcesz osiągnąć. Nie zawsze zalecany jest bowiem śnieżnobiały odcień. Powinien on być bielszy niż dotychczasowy i o wyrównanym kolorycie oraz dobrany m.in. do karnacji. Wtedy unikniesz nienaturalnego kontrastu.

Efekt wybielania zębów

Wybielanie nakładkowe Poznań

Jeśli jesteś zdecydowany na to, aby wybielić zęby w naszym gabinecie oferującym m.in. stomatologię estetyczną, zapoznaj się z naszym cennikiem oraz metodami, jakie możemy Ci zaproponować, abyś osiągnął swój cel.

Wśród nich jest m.in. zabieg nakładkowy (domowy), który wiąże się z niewielkimi przeciwwskazaniami. Przygotowujemy dla Ciebie specjalne szyny, zaprojektowane na podstawie odcisku szczęki. Twoim zadaniem będzie aplikowanie na ich wewnętrzną stronę specjalnego żelu ściśle według wskazówek lekarza np. przez 2 do 4 tygodni na całą noc. Metoda nakładkowego wybielania zębów wymagać będzie od Ciebie samodyscypliny, abyś uzyskał wymarzony efekt. Masz jednak szansę rozjaśnić uśmiech nawet o 6 odcieni, a rezultaty utrzymają się 2-3 lata.

Stomatologia estetyczna jest dziedziną medyczną, która daje każdemu Pacjentowi wielkie możliwości w zakresie uzyskania zdrowego i atrakcyjnego wyglądu uzębienia. Dlatego w naszym gabinecie w Poznaniu możesz umówić się także na wybielenie pojedynczego, martwego zęba, dzięki czemu rozjaśnienie zębów przyniesie oczekiwany efekt. W naszym gabinecie wykonasz również wyrównanie jego kształtu albo uzupełnienie ubytków.

Przekonaj się, że możesz mieć estetyczny uśmiech zachowując naturalne zęby, dzięki profesjonalnej pomocy specjalistów takich jak my! Ustal już dziś termin wizyty – telefonicznie, mailowo lub osobiście!

Wybielanie zębów Poznań ceny

Cena wybielania zębów uzależniona jest od ilości wizyt poświęconych na zabieg oraz sposobu wybielania. Zabiegowi można poddać zarówno pojedyncze zęby jak i wszystkie tak zwaną metodą nakładkową. Szczegółowy cennik znajdą Państwo podstronie Cennik