Stomatologia estetyczna – Poznań

Co to jest STOMATOLOGIA ESTETYCZNA?

~ to całokształt działań leczniczych i kosmetycznych zmierzających do osiągnięcia efektu doskonałego, zdrowego, białego uśmiechu;

~ to dziedzina, która łączy w sobie elementy protetyki, chirurgii, ortodoncji, stomatologii zachowawczej oraz profilaktyki;

~ to przede wszystkim nasza PASJA- przywracamy zębom ich naturalny wygląd w najmniejszym detalu. Kładziemy szczególny nacisk, by móc skopiować naturę i przywrócić naturalne piękno jamy ustnej. Naszym celem jest osiągnięcie perfekcyjnej estetyki uśmiechu, idealnego kształtu, położenia i koloru zęba.

Gabinet DuoDenti to gwarancja profesjonalnej obsługi i najlepszych cen.

Stomatologia estetyczna obejmuje:

WYPEŁNIENIA KOMPOZYTOWE (tzw. biała plomba)-wypełnienie kosmetyczne, niewidoczne( nawet w świetle ultrafioletowym i dla kamer TV)

Jest to jedna z najbardziej estetycznych metod wypełniania ubytków próchnicowych w naszych zębach. Stosujemy materiały najnowszej generacji, kompozyty hybrydowe, nanoceramiczne, kompomery, glassjonomery.

Jednak o trwałości wypełnień nie decyduje sama jakość użytego materiału. Kluczową rolę odgrywa sposób aplikacji materiałów kompozytowych. Odpowiednia warstwowa technika nakładania,odtworzenie budowy anatomicznej zęba(guzki,bruzdy) oraz praca w idealnie suchym polu zabiegowym(koferdam) daje pełną gwarancję sukcesu wykonywanych wypełnień.

Właściwy dobór koloru, artystyczne umiejętności lekarza (praca pędzlem), odpowiednie ukształtowanie powierzchni żującej sprawiają, że nasze wypełnienia są nie tylko niewidoczne na tle zęba, ale również funkcjonalne.
Wybielanie zębów to inny popularny zabieg, z którym wiąże się stomatologia estetyczna. Zęby poddajemy wybielaniu metodą nakładkową lub stosując lampy. Dzięki temu możliwe jest wybielenie nie tylko przednich powierzchni zębów, ale także przestrzeni pomiędzy zębami. Taki całościowy zabieg wybielania zębów gwarantuje estetyczny i trwały wygląd, dzięki któremu nasze zęby będą się lepiej prezentować. Zabieg taki jest możliwy dla pacjentów powyżej 16 roku życia po specjalistycznym badaniu, dzięki któremu lekarz oszacuje, czy zęby mogą zostać wybielone, tzn. czy nie zagraża to ich kondycji i nie zepsuje zdrowia tkanek zmineralizowanych. Wybierz DuoDenti, gdzie otrzymasz wybielanie zębów w konkurencyjnej cenie.

Odtwarzanie zębów

NATYCHMIASTOWE KOSMETYCZNE ODBUDOWY I REKONSTRUKCJE ZĘBÓW:
  • odbudowy kompozytowe na jednej wizycie, bez szlifowanie zębów, techniką minimalnie inwazyjną, bez utraty własnych tkanek zęba;
  • korekta kształtu zęba- przywrócenie idealnych proporcji długości do szerokości zęba;
  • “prostowanie” niewielkich odchyleń w ustawieniu zębów;
  • odbudowa startych brzegów siecznych

Licówki porcelanowe

W ramach usług z zakresu stomatologii estetycznej gabinet DuoDenti z Poznania wykonuje licówki porcelanowe. Jest to bardzo nowoczesna metoda poprawy kształtu i koloru zębów. Właściwy skład licówek porcelanowych tworzy płatek porcelany dentystycznej, który nakładany jest na przednią, licową powierzchnię zębów. Zabieg nakładanie licówek porcelanowych wymaga minimalnej preparacji zęba, którą wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Jest to bardzo istotny atut tej metody leczenia – oszczędzane są twarde tkanki zęba. Licówki są wyjątkowo trwałe, naśladując urodę naturalnego uzębienia. Oferujemy atrakcyjne ceny tego rodzaju zabiegów.

Licówki Porcelanowe Poznań – profesjonalne zabiegi

Marzenie o pięknym, estetycznym uśmiechu jest powszechne. W pracy zawodowej i życiu prywatnym pierwsze wrażenie decyduje o ocenie drugiego człowieka. Chęć posiadania idealnego uzębienia, na którym nie widać przebarwień, przerw czy nierówności, jest nie tylko zrozumiała, ale i możliwa do spełnienia.
Projektowanie licówek wymaga dużego doświadczenia i świadomości efektu, jaki chce się osiągnąć. Realizowana przez nasz gabinet stomatologia estetyczna jest dostosowana nawet do takich detali jak kształt twarzy i zgryzu.
Wybierając Poznań jako miejsce życia i rozwoju zawodowego, warto znać adresy, gdzie wykonywane są wysokiej klasy zabiegi dentystyczne. Licówki to przykład nowoczesnego, indywidualnego podejścia do potrzeb Pacjentów. Trwałość efektu jest przyczyną, dla której coraz więcej osób interesuje się umówieniem się na wizytę i zabiegiem. Wystarczy zestawić zdjęcia „przed” i „po”, żeby docenić efekty, jakie daje założenie licówek.

Licówki Poznań – w trosce o piękny uśmiech

Ponieważ do bezbolesnego wykonania zabiegu wystarczy znieczulenie ogólne, a preparacja jest nieznaczna, Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Porcelanowe wypełnienia i elementy cieszą się dużym uznaniem w stomatologii, ponieważ jest to materiał znakomicie odwzorowujący naturalne zęby, odporny na ścieranie i trwały, który nie ulega przebarwieniom.
Optymalnie dobrane licówki pozwalają uzyskać bardzo estetyczny, pożądany efekt. Kształt zdrowego uzębienia podkreśla zarówno męskie, jak i kobiece cechy, dlatego zabiegami są zainteresowani Pacjenci niezależnie od płci.
Kontaktując się z naszym gabinetem, otrzymujesz wszystkie niezbędne informacje – jak przebiega zakładanie licówek i z czym się wiąże, jaki jest koszt zabiegu, ile wizyt wymaga uzyskanie pożądanego efektu, czy istnieją medyczne przeciwwskazania. Możesz mieć pewność indywidualnego podejścia naszych specjalistów, bo tego wymaga profesjonalna stomatologia estetyczna na najwyższym poziomie. Równy i zdrowy uśmiech jest możliwy – trzeba tylko wiedzieć, jak prawidłowo wykorzystać porcelanowe płatki.

Stomatologia Estetyczna Poznań – odpowiedź na potrzeby Pacjentów

  • świadczymy szeroki przekrój zabiegów – między innymi wybielanie nakładkowe i pojedyncze, a także martwych zębów. Specjalizujemy się też w periodontologii, profilaktyce, chirurgii stomatologicznej, protetyce i endodoncji,
  • uważamy, że stomatologia estetyczna powinna być wykonywana z troską o każdy detal – precyzyjnie, starannie, z dbałością o komfort Pacjenta. Wiemy, jak bezboleśnie upiększać i uzdrawiać uśmiech,
  • zawsze szukamy najlepszych rozwiązań dostosowanych do potrzeb Pacjenta. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie pięknych efektów, które podkreślają naturalną urodę i wspierają zdrowie w jamie ustnej,
  • nsz gabinet w Poznaniu jest dowodem na to, że stomatologia estetyczna nie musi być bardzo droga i niedostępna dla Pacjentów. Łączymy wysoką jakość usług z atrakcyjnym cennikiem,
  • wieloletnie doświadczenie zdobywane w praktyce zawodowej oraz na krajowych i zagranicznych kursach przekłada się na wysoki poziom wykonywanych zabiegów. Praca nad zdrowym i pięknym uzębieniem jest dla nas prawdziwą pasją.